Bonnie,Vicki,Anna / Which of Jeremy's girlfriends was your favorite?

5. července 2011 v 23:01 | Ejný Salvatorů |  Steven R. McQueen
Bonnie,Vicki,Anna - Která si získá Jeremyho srdce?
|Více v CČ|

Bude fér hned na začátku říct,že po závěrečném finále 2.série TVD bude Jeremyho milostný život kompletně v trapu.Když nám byla jako první představena Jeremyho ex-přítelkyně Vicki(Kayla Ewell),jistě si našla spousta fanoušků a fanynek,kterým se po jejím odchodu jistě stýskalo.Pak se ale Jeremy setkal tváří v tvář s Annou(Malese Jow) a jako zvědavý a velmi rozkošný mladík soupeřil o její lásku.Po smrti Vicki a Anny se ale prohloubil vztah mezi Jeremym a Bonnie,která se z nejlepší přítelkyně stala mnohem zajímavější dívkou.Jak to s Jeremyho vztahem vidí Kayla a Malese? Dozvíte se již dneska na tomto blogu!
VICKY A JEREMY
Kdyby Jeremyho srdce získala Vicki..
Tato dvojice byla zároveň i velice silnou dvojicí.Ale je jedna věc,která je oba držela nad vodou a to byla Jeremyho vůle a trpělivost.I když mu Vicki dost ubližovala,v cestě mu stál Taylor Lockwood,Jeremy se prostě nedal.A i poté,co mu Damon vymazal paměť mu Vicki stále něco připomínalo.
Ale dělají nás kapánek nervózními..
Jeremyandvicki
"Ach ten neustálý boj mezi líbáním a kousnutím.."
Lze ale jen předpokládat,že pokud Vicki opravdu vstala z mrtvých,nenechá to Stefana klidným.(Má na tom co se jí stalo sice podíl jako poslední,ale ani to se nezapomíná).Takže pokud se naše upírka Bystrouška chopí své pomsty ke Stefanovi,Elena se může stát tím hlavním terčem.
ANNA A JEREMY
Anna byla téměř dokonalou partií Jeremymu.Konečně se objevila taková,která jela po Jeremym a né naopak.Jako okouzlející a sebevědomá přinesla do Jeremyho života světlo.Nejlepší ze všeho však ale bylo to,když Jeremy zjistil,že je Anna ve skutečnosti upírka a přesto ho nezabila.Je to tak,tato upírka byla až po uši zamilovaná do tohoto našeho hlavního oblíbence s kapucí.
Jeremy%20bloodlines
"Anna a Jeremy při zkoumání některých událostí Mystic Falls v knihovně."
Nezapomeňme ale,že se Anna stala terčem upírských událostí.Objevila se v knihovně především proto,aby rozluštila a dokončila záhadu prokleté hrobky.Víme přece proč,potřebovala zachránit svou matku Pearl.Ovšem tý se vztah mezi Jeremym a Annou vůbec nezamlouval,i přesto se však Anna jevila všude,kde se Jeremy zrovna nacházel.I proto se také darování krve Jeremymu stalo velice "složitou situací".
BONNIE A JEREMY
Myslím,že všichni budou souhlasit,když použiji tato tři slova "Okamžitý zlepšovák nálady".S čarodějkou jako je Bonnie nikdy nebude nedostatek romantiky,když dokáže vzplanout svíčky a to kdekoliv a kdykoliv.Navíc to neustálé schovávání se v opuštěných bunkrách a domech..Ze všech Jeremyho přítelkyň je Bonnie ta jediná,která se ho nikdy nepokusila zabít.Vždy se ho snaží chránit a když bude zapotřebí,daruje mu svůj život.Navíc je i BFF Eleny,takže si tato trojice může na stoprocent věřit.
Vd209a_1386b
"Konečně jsou ti dva spolu.Ach,ty naše dvě zamilované hrdličky."
Jestliže se Anna společně s Vicki zjevily pouze za dobrým účelem,jistě to zkomplikuje vztah,který se mezi Jeremym a Bonnie prohloubil v 2.sérii TVD.Bude moct Bonnie kontrolovat svou žárlivost? 2 upírky jsou až moc na jednu čarodějku.
Však uvidíme již sami a to v nadcházející 3.sérii.Máme se určitě na co těšit!
MAYBE JEREMY SHOULD GO SOLO..
Jestliže se ve vašem obýváku objeví vaše 2 ex-přítelkyně naráz,může to být známkou toho,že budete potřebovat nějaký čas pro sebe - na rozmyšlenou.Vzhledem k tomu,že se v Jeremyho situaci jedná o průměrně dospívajícího chlapce,mohl by se třeba začít věnovat kreslení,knihovnám,apod. ..S Alaricem toho mají jistě mnoho společného.
A co si myslíte vy? S kým by to Jeremymu slušelo nejvíce?
|PŘEKLÁDALA JSEM SAMA,PROTO PROSÍM UVÁDĚJTE
VŽDY POUZE TENTO ZDROJ,DĚKUJI.|
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Návštěvnost xĐ

ClicQ x*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama