Gift ideas for Elena Gilbert's 18th birthday

12. července 2011 v 14:06 | Ejný Salvatorů |  Vampire diaries
Eleně Gilbert se blíží 18té narozeniny,
máte nějaké návrhy na dárky?
Stefan%20and%20elena%20dance%20family%20ties
Web wetpaint se pustil do přemýšlení
a tady už máte některé návrhy.
Ovšem co dát dívce,která má všechno?

NOVÝ DENÍČEK
Stefan a Elena už si dlouho nic nezapisovali do svých deníčků,jelikož se navzájem svěřují nahlas.Ovšem co budou dělat v případě,kdy se ve 3.sérii Stefan ocitne jinde,než Elena? Elena se pravděpodobně navrátí ke svému starému životu a svěřování se pocitů psaním do svého deníčku.Všechno je to kolem ní tak složité,že by druhý deníček nemusel být zrovna tím špatným nápadem.
"Já osobně bych určitě byla pro ten deníček,pravdou je,že se nejspíš Elena navrátí se svému svěřování se s pocity zapisováním do svého deníčku,a co kdyby jí jeden deníček nestačil?"
RADA MĚSTA MYSTIC FALLS
Pro Američany znamená věk 18 let začátek občanské povinnosti.To znamená,že je občanům ze zákona povoleno hlasovat a volit si svou radu města.Určitě je to také ten nejvyšší čas,kdy by se s ní Elena měla spojit.Zatímco Damon je chodící zlosyn,naproti němu jsou anti-upířsky zaměřená šerifka Forbesová a starosta Lockwood.Elena by mohla celou tuhle situaci v Mystic Falls mnohem lépe vnímat,než ostatní.Sama sice není pijavicí,ale spojení má jak s lidmi,tak s upíry.
"Myslím,že ani tohle není vůbec špatný nápad.."
DEN V LÁZNÍCH
Jestliže si někdo někdy zasloužil pořádný odpočinek,tak je to jednoznačně Elena Gilbertová.Nejdřív ta smrt tety,pak přítel,který se přidal k temné straně a bratra,který vídá mrtvé ze záhrobí jsou teprve začátkem všech těch problémů kolem této dívky.Nezapomeňme také na tlak z vysoké školy,která už je velice blízko.Zábal z mořských řas,hodinové masáže a solné koupele budou jistě tím pravým pro Elenu.
"Tohle ale vůbec není špatný nápad.Elena si toho vytrpěla jistě víc než dost a potřebovala by trochu relaxace.."
A co vy? Máte nějaké návrhy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Návštěvnost xĐ

ClicQ x*

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 1. srpna 2011 v 12:13 | Reagovat

Tvoje návrhy jsou skvělé, navíc je to úplně něco jiného, co jsem kde viděla a četla. Jsem pro všemi deseti. Pro Elenu pořádný odpočinek a pak zapojení do dění, to ji trochu rozptýlí. Nový deník se vždycky hodí...

2 Lucy Lucy | Web | 16. září 2012 v 14:10 | Reagovat

Ahoj, máš úžasný blog.. :-)
Nevíš kdy na nově zase začnou upíří deníky? :-)

3 Petla Petla | 18. června 2015 v 15:29 | Reagovat

Parní po parném dni http://bess.blog.cz/1309/parni-lazen

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama