New Details about Jeremy Gilbert / Spoilers

5. července 2011 v 21:54 | Ejný Salvatorů |  Steven R. McQueen
Spisovatelé TVD celé týdny tvrdě pracovali,
aby se mohli objevit některé spoilery.
Fairep2229-1303761090

|Více v CČ|


Jedná se především o ten okamžik - kdy se v závěrečné části 2.sezóny zjevili již 2 mrtvé dívky - Anna a Vicki přímo před zrakem Jeremyho v domě Gilbertů.Existuje nějaký důvod proč Jeremy vidí mrtvé?
TVD producenti Julie Plec a Kevin Williamson společně zvažovali drama,které se uhrálo kolem Jeremyho.Julie Plec řekla tisku Entertainment Weekly "teprve uvidíme,co bude Jeremy ještě zjišťovat či co se bude snažit Jeremy pochopit - pochopit,co ony vlastně ve skutečnosti jsou." Navíc,Plec také naznačuje,že si Jeremy svůj šestý smysl tajemství udrží.Takže zatímco lidé kolem něho budou zvažovat co se vlastně děje či zda je zapotřebí vše vrátit do starých kolejí..tak ve skutečnosti bude on sám vyhledávat důvod,proč ho pronásledují jeho mrtvé ex-přítelkyně." Ach,chudák Jer.
Avšak diváci nebudou muset na pravdu čekat dlouho.Již v průběhu října většina vyvrcholí "dostane se na úplný vrchol dramatu,který se odehrává kolem Jeremyho" říká Williamson."Jsou tady kvůli dobru? Nebo naznačují zlo? Dostaneme se k dalšímu zamotanému příběhu." Ale která část nás čeká jako nejlepší? Williamson tvrdí,že v průběhu vrcholení dramatu kolem Jeremyho se objeví více zesnulých oblíbenců (mezi které se samozřejmě již započítala i Jenna).
Pokud se jedná o vztah mezi Jeremym a Bonnie,dá se říct,že už to mezi nimi nebude tak hladké jako to bylo.Spisovatelé tvrdí,že chtějí Bonniin charakter o něco posílit a obrátit ji na "rezidentní čarodějnici".Také z toho důvodu bude mít šanci poznat i některé jiné vztahy.Bonnie si bude samozřejmě vylévat své problémy Caroline a Eleně.

Tak co jak se již těšíte na 3.sérii TVD?

|PŘEKLÁDALA JSEM SAMA,PROTO PROSÍM UVÁDĚJTE
VŽDY POUZE TENTO ZDROJ,DĚKUJI.|
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Návštěvnost xĐ

ClicQ x*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama